Норматив - хокукый актлар проектлары

Карар проекты "Татарстан Республикасы Алексеевск муниципаль районы Кыр Шонталы авыл җирлегендә муниципаль хезмәт турындагы Татарстан Республикасы Алексеевск муниципаль районы Кыр Шонталы авыл җирлеге Советының 25.06.2018 ел, № 68 карары белән расланган Нигезләмәгә үзгәрешләр кертү турында"

Карар проекты "2023 елга, 2024 һәм 2025 еллар план чорына Алексеевск муниципаль районының Кыр Шонталы авыл җирлеге бюджетын раслау турында"

Карар проекты " Татарстан Республикасы Алексеевск муниципаль районының Кыр Шунталы авыл җирлеге башкарма комитеты тарафыннан махсус инвестиция контрактлары төзү тәртибен раслау турында".

Карар проекты "Татарстан Республикасы Алексеевск муниципаль районының Кыр Шунталы авыл җирлеге территориясендә төзекләндерү кагыйдәләренең үтәлешен тикшереп торуны гамәлгә ашыру тәртибен раслау турында".

Карар проекты " Документларның күчермәләренең һәм алардан өземтәләрнең дөреслеген раслау буенча муниципаль хезмәт күрсәтүнең Административ регламентын раслау турында"

Карар проекты "  Мәет җирләү буенча хезмәтләр күрсәтүнең гарантияләнгән исемлеге нигезендә күрсәтелә торган хезмәтләр бәясен раслау турында"

Карар проекты " Алексеевск муниципаль районы Кыр Шонталы авыл җирлеге  советының 16.11.2018 ел  78 нче номерлы “Физик затлар милкенә салым турындагы”карарына үзгәрешләр кертү турында"

Карар проекты " Алексеевск муниципаль районы Кыр Шонталы авыл җирлеге  советының 16.11.2018 ел  85 нче номерлы “Җир салымы турындагы ” карарына үзгәрешләр кертү турында